Hodvábna podprsenka pre Krásne a Zdravé Prsia

Tip pre Vás:

Vypočujte si viac o Spánku, Zdraví a o Mozgu v našom odbornom Podcaste Spi a Ži.

Hodvábna podprsenka – sen, ktorý trvá už storočia. Teraz zažijete tento sen na sebe. Podprsenku z pravého morušového hodvábu si už nebudete chcieť vyzliecť.

hodvabna podprsenka detail 6

Ako iste viete, história samotného hodvábu sa dátuje už stovky rokov. Hodváb však nikdy nestratil na svojej vzácnosti. Vždy bol a stále je považovaný za mimoriadne luxusný a hodnotný artikel. Aj v dnešnej dobe si môžete všimnúť, že oblečenie z morušového hodvábu patrí k tým najhodnotnejším a najžiadanejším. 

Niet sa čomu čudovať. Hodváb je okrem svojej výnimočnej krásy plný ďalších benefitov. 

Hodvábna spodná bielizeň je samostatnou kapitolou. Hodvábne podprsenky sú obľúbeným druhom odevu u žien po celom svete. Keďže takáto podprsenka má mnoho výhod, niet sa čomu čudovať. 

Prečo by ste hodvábnu podprsenku mali dopriať Vašim prsiam aj Vy ? 

V prvom rade je dôležité poznamenať na fakt, že ženské prsia sú výnimočné a namiesto doterajšieho skrývania a hanby za nich, by si všetci mali uvedomiť ich neodmysliteľnú úlohu na tomto svete. Ženské prsia sú “posvätné”. Plnia množstvo funkcií, ktoré žiadne iné oblasti tela nedokážu. Okrem toho sú niekoľko mesiacov zdrojom potravy pre nás všetkých.

Nikdy o nich nehovorte, že sú škaredé, zlé, malé, veľké atď., ! Nezaslúžia si to počuť. Pre Vaše bábätko sú dokonalé a sú zdrojom pohodlia a komfortu. Sú zdrojom ženskej sily a aj keď sú každé iné, všetky si zaslúžia to najlepšie. 

Samotné prsia majú však vyššie nároky na starostlivosť, ako iné časti tela. 

K prsiam sa v posledných rokoch neprechovával najkrajší prístup. V médiách a všade po svete boli zredukované len na akýsi sexuálny objekt – pritom ich skutočná hodnota a funkcia siaha niekde omnoho hlbšie. 

Prsia boli natlačené to nepríjemných push-upiek – len aby dekolt vyzeral plnší.

Prsia boli “dusené” bol umelými materiálmi, krajkami, čipkami – len aby sa zvýraznila ich vizuálna stránka. 

Prsia boli skrývané – ak boli príliš malé, veľké, vyťahané, chlpaté, ovisnuté, s akné atď., 

Najhoršie na tom celom je to, že ženám sa pri pomyslení na svoje prsia vždy vyrojila emócia HANBY. Nie HRDOSTI, ale HANBY. Akoby Vám niekto nikdy nedovolil cítiť sa krásna taká, aká ste. 

Ale my si stojíme za tým, že je na čase to zmeniť a osláviť krásu ženských pŕs niečím, čo si zaslúžia. 

Vytvorili sme morušovú hodvábnu podprsenku, ktorá vyzdvihne prirodzenú krásu pŕs a podporí aj ich zdravie. Nebudete sa v nej trápiť na úkor vzhľadu. 

Prsia sú prirodzene citlivé a práve tak k nim pristupujeme. 

Prsia a bradavky obsahujú vysokú koncentráciu nervových zakončení, vďaka čomu sú citlivejšie na dotyk, tlak a stimuláciu. Tieto nervové zakončenia sú priamo spojené s mozgom prostredníctvom nervového systému, čo umožňuje zvýšenú citlivosť a reakciu pri kontakte prś s vonkajším prostredím. Určite poznáte ten nepríjemný pocit tlaku pred menštruáciou, v rámci PMS, perimenopauze alebo v menopauze. Práve vtedy si prsia zaslúžia niečo jemné – napríklad hodvábnu podprsenku, ktorá je hladká, ľahká, tenká a príjemná. 

Už len samotné hormonálne zmeny, počas puberty, menštruácie, tehotenstva a dojčenia, môžu ovplyvniť citlivosť prsníkov. Kolísanie hladín estrogénu a progesterónu môže zvýšiť prietok krvi do prsníkov, čo spôsobuje, že sa stanú citlivejšími. Nie je to Vaša vina. Je to súčasťou prirodzených rytmov ženského tela (rytmov, ktoré umožňujú vznik nového človeka). Dôležité je len počúvať vlastné potreby a neísť proti svojim pocitom. Ak potrebujete citlivejší prístup – nebojte sa o neho poprosiť. Ak máte prsia v určitých obdobiach citlivejšie, prijmite to. Je to normálne a prirodzené pre všetky ženy.

Mnohé z nás sme na prsia citlivé vďaka sociokultúrnym vplyvom a osobným skúsenostiam. Tie tiež zohrávajú významnú úlohu pri citlivosti prsníkov. Pre mnohých ľudí sú prsia spojené so ženskosťou, sexualitou a intimitou, čo môže prispieť k zvýšenej citlivosti fyzicky aj emocionálne. Veď to poznáte, na “pekných prsiach” sú často postavené kultové filmy, dekolty sa hrdo prezentujú na rôznych spoločenských udalostiach, v reklamách uvidíte len “dokonalé prsia atď., Problémom však je, že keďže sa nám od detsva doslova vštepuje, že prsia určujú atraktivitu ženy, hodnotu ženy alebo to, ako by mali vyzerať dokonalé prsia – podpisuje sa to na vnímaní nášho tela. Ženy sa svoje prsia často snažia zbytočne skrývať – pretože im pripadajú neatraktívne. Čo však vôbec nie je pravda. 

Chceme Vám dokázať, že ste sexi, Vaše prsia sú krásne a Vy si zaslúžite mať krásnu spodnú bielizeň. Práve preto je naša hodvábna podprsenka navrhnutá tak, aby podtrhla ich prirodzenosť, naturálnu krásu a aby Vám pomohla cítiť sa sebavedomo a krásne. 

Neexistuje iná časť ľudského tela, ktorá je tak vznešená, aby si zaslúžila pocit luxusu a starostlivosti. Ale Vaše prsia, Váš symbol ženstva a materskej línie ňou sú. Oblečte ich do honosnej hodvábnej podprsenky, ktorá ich bude hýčkať. 

To, že sú prsia prirodzene citlivé je normálne. Vedeli ste, že z evolučného hľadiska môže byť citlivosť prsníkov a bradaviek spojená s ich úlohou pri reprodukcii a výchove dieťaťa ? Stimulácia bradaviek spúšťa uvoľňovanie oxytocínu, hormónu zodpovedného za vznik väzby a priebehu laktácie, čo sa priamo odráža na ich citlivosti. Hodvábna podprsenka rešpektuje potreby citlivejších pŕs a vďaka príjemne chladivému materiálu je obzvlášť príjemná ak Vás trápi popraskaná koža, opuchochy, zapareniny či iné boľavé nepríjemnosti

Prečo si hodvábu podprsenku Vy aj Vaše prsia zamilujete ? 

Prsia v hodvábnej podprsenke dýchajú: 

Morušový hodváb je prírodným vláknom a jeho super výhodou je to, že pomáha pokožke dýchať. Hodvábna podprsenka umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu, odoberá vlhkosť z pokožky a umožňuje jej odparovanie. Tento fakt je dôležitý nakoľko prsia sú relatívne citlivé na rôzne faktory prostredia. V tejto podprsenke sa prsia nezaparujú, nepriehrievajú a v lete je im zabezpečená správna termoregulácia. 

Podprsenka z morušového hodvábu zabraňuje zápachu z potenia ! Tento fakt je veľmi podstatný. Ak sa nadmerne potíte alebo sa bojíte zápachu z potenia, hodvábna podprsenka je ideálnou voľbou. 

Prečo a ako to funguje ? 

Za normálnych okolností vzniká medzi Vašou kožou a umelou látkou (napríklad polyester) prostredie ideálne pre vznik zápachu a tvorbu baktérií. Ak neveríte, len si spomeňte, ako veľmi smrdí keď idete cvičiť v drese z polyesteru. Keď máte na sebe oblečenie z polyesteru a Vaše telo sa začne potiť, vlhkosť sa hromadí medzi Vašou pokožkou a tkaninou. Polyesterové vlákna sú hydrofóbne, čo znamená, že neabsorbujú vlhkosť tak efektívne ako iné tkaniny. Toto hromadenie vlhkosti vytvára ideálne prostredie pre rast baktérií a plesní. Keďže pokožka zostáva vlhká a teplá, pot sa nestíha efektívne odparovať a odvádzať z kože preč. Keď na Vás “stojí” pot a Vám je čoraz teplejšie, pocit vlhkosti sa znásobuje a Vy sa dokonca potíte ešte viac. Táto stagnujúca vlhkosť v kombinácii s teplom vytvára vhodné podmienky pre bakteriálny rast. Bakterie, ktoré sa bežne nachádzajú na pokožke, ako je napríklad korynebaktérium, majú tendenciu rýchlo sa množiť v teplých a vlhkých prostrediach. Keď tieto baktérie začnú metabolizovať pot, dochádza k chemickým reakciám, ktoré vedú k tvorbe aromatických zlúčenín. Tieto zlúčeniny spôsobujú charakteristický zápach potu. Čím dlhšie sa pot a baktérie v kontakte s pokožkou nachádzajú, tým intenzívnejší je tento zápach. 

Zápach a intenzita potu závisí aj od toho, či je pot spôsobený aktiváciou sympatického nervového systému (ide o pot v stresovej situácii) alebo ide o pot pri prirodzenej telesnej termoregulácií atď.,

Pre takéto prípady je tu podprsenka z hodvábu. Výborne odvádza vlhkosť, neprispieva mnoźeniu baktérií a neprehrieva Vašu kožu. 

Navyše samotný hodváb je prirodzene hypoalergénny a zabraňuje množeniu kvasiniek. 

Pre tie z vás, ktoré máte citlivú pokožku, môže byť nosenie hodvábnej spodnej bielizne veľkým požehnaním. Hodváb nedráždi pokožku ako niektoré syntetické vlákna, čo znamená, že sa nadobro vyhnete svrbeniu, podráždeniu a začervenaniu kože. Ak hľadáte jemný materiál, ktorý bude rešpektovať zvýšené požiadavky Vašej kože – siahnite po morušovom hodvábe.

HODVÁBNA PODPRSENKA JE LUXUSNÝ A ELEGANTNÝ KÚSOK

Hodváb bol, je a aj vždy bude v móde. Je zárukou dostupnej elegancie a luxusu. Hodváb je jedným z tých materiálov, vďaka ktorým sa budete cítiť kráľovsky, a vždy zostane v móde.

Hodvábna podprsenka je navyše sama o sebe veľmi krásna. Jej prirodzený lesk a trblietanie dodáva Vášmu telu žiarivý nádych.

PS: Je aj mimoriadne sexi :).

Podprsenka z morušového hodvábu je viac ako len kúsok spodnej bielizne. Je to oslava voľnosti, harmónie a krásy. 

Oblečte Vaše prsia do luxusu, ktorí si zaslúžia a noste ju hrdo po celý deň. Nielenže sa Vám Vaše prsia poďakujú za skvelú starostlivosť, aj Vy si zamilujete ten pocit ľahkosti, elegancie a jemnosti. 

Hodvábna podprsenka predstavuje revolúciu v rámci starostlivosti o naše prsia. 

Náš tip na záver: Špeciálne ju oceníte pri dlhej ceste v aute či lietadle, v lete pri spaní alebo ako prvú podprsenku pre Vašu dcéru.  

Martina, Spi a Ži

Viac článkov z kategórie "O hodvábe"