Steamery pracie gély

Steamery pracie gély Vás dostanú. Steamery je inovatívna a relatívne mladá značka, ktorá má svoje korene vo Švédsku. Celú tvorbu špecializuje na domácu starostlivosť o oblečenie a to už od roku 2014. Jej hlavným poslaním je zmeniť spôsob, akým dnes zvykneme zaobchádzať s našim oblečením. Na to, aby sme si odevy udržali čo najdlhšie krásne a ako nové, musíme sa o nich starať, tak ako to bolo niekedy zvykom.

Zakladatelia tejto značky mali na začiatku jasný cieľ – udržať oblečenie udržateľnejším tým, že sa vďaka správnej starostlivosti predĺži jeho životnosť. Táto myšlienka však nie je úplne nová. Ešte pred dvoma generáciami každý vedel, ako sa správne starať o svoje kúsky, ale táto tradícia časom upadla v zabudnutie. Ešte, že je tu Steamery. Tá prichádza s moderným riešením, ktoré ocení každá domácnosť.

Steamery prináša inovatívne produkty v oblasti starostlivosti o odevy a bytové textílie, vrátane výkonných parných žehličiek, odžmolkovačov, kefiek na odevy a najmä pracích prostriedkov. Tie nájdete aj u nás a to hneď z niekoľkých dôvodov. Vy viete, že pre Vás neustále hľadáme a skúšame rôzne produkty tak, aby sme Vám prinášali len a len to najlepšie. Posledných 14 mesiacov sme otestovali dokopy 23 pracích prostriedkov najvyšších kvalít. Po všetkých testoch sme dospeli k jasnému záveru – Steamery je pre nás víťaz v oblasti prania. Ku kvalitnému morušovému hodvábu patrí aj dokonalá starostlivosť, ktorá zaručí jeho kvalitu a výzor po dlhé roky. Morušový hodváb je rovnako ako napríklad vlna 100% prírodné vlákno bielkovinového charakteru. Bielkoviny môžu byť narušené pôsobením enzýmov. Hádate správne – mnohé čistiace prostriedky obsahujú enzýmy, ktoré síce efektívne vyčistia škvrny, ale vôbec nie sú vhodné pre prírodné materiály. Práve preto u nás v ponuke nájdete dokonalý prací gél na hodváb a vlnu. Je neskutočne jemný a silný zároveň, elegantne vonia a chráni vlákna a udržuje ich v perfektnej kondícii niekoľko rokov. Steamery produkty sú navrhnuté tak, aby boli výkonné a zároveň disponujú moderným a funkčným dizajnom

Steamery prací gél na hodváb
Steamery prací gél na hodváb a vlnu

18.90

Prací gél na športové oblečenie
Zľava
Steamery prací gél na športove oblečenie

16.10

Steamery prací gél na biele oblečenie
Zľava
Steamery prací gél na biele oblečenie

16.10

Steamery prací gél na čierne oblečenie
Zľava
Steamery prací gél na čierne oblečenie

16.10

Steamery prací gél na farebné oblečenie
Zľava
Steamery prací gél na farebné oblečenie

16.10