Recenzie

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru. Ak si prajete napísať recenziu, prosíme, aby ste to urobili pri produkte, ktorý vlastníte. Poteší nás, ak sa s nami podelíte aj o fotku produktu. Ďakujeme.

5,0
Založené na 125 hodnoteniach
1-5 of 125 reviews
 1. Okuliare rada používam večer pri čítaní kníh. Pri ich nosení nemám oči unavené a vydržím čítať omnoho dlhšie než bez nich.

  Obrázok #1 z Nikol G
 2. Šetrný prací gél na biele oblečenie ktorý ma najviac dostal svojou vôňou. 🥰 Prádlo po ňom vonia brutálne dobre a rozvonia z neho vždy aj celý byt.

  Obrázok #1 z Nikol G
 3. Pre mňa stačí použiť dve slová – pohodlné a účinné zároveň 🙏 Ak tomu aj estetické.
  🌸 Príjemné na nosenie
  🌸 Udržiava hydratáciu v okolí očí
  🌸 Skvelé na spánok aj počas dňa
  🌸 Krásne balenie vhodné aj ako darček

  Obrázok #1 z Nikol G
  Obrázok #2 z Nikol G
 4. Za mňa tie najlepšie gumičky do vlasov. Či už maxi alebo petite veľkosť. Používam ich už cez 3 ruky. Nevytrhnú vám vlasy ako bežná gumička ani ich toľko neťahajú. K tomu vyzerajú krásne aj len ako doplnok na ruke. 🥰

  Obrázok #1 z Nikol G
  Obrázok #2 z Nikol G
 5. Za mňa tie najlepšie a najpohodlnejšie obliečky. 🙏 Ten materiál je úžasný. Mám doma už dve a keď niekde idem na viac nocí, vždy si beriem obliečku s vankúšom so sebou. Veľmi dlho som mala problém s tým, že mi neskutočne elektrizovali vlasy, boli nepoddajné a odkedy používam Dreamlove obliečky, vlásky sú krásne uhladené. Okrem vlasov netrpí ani moja pleť. Keďže je povrch hladký, pokožka sa nekrčí a nemám po prebudení ryhy na tvári. Odporúčam naozaj každému. 🥹🫶🏻

  Obrázok #1 z Nikol G